Cel

Zbieramy na noclegi, jedzenie i warsztaty

Zbiórka na ferie

by Dominika Wajgert

  • 9 000 

    Potrzebujemy
  • 10 

    Uzbieraliśmy
  • 48

  • Target Goal

    Campaign End Method
Mamy już :
0.11%
Minimum amount is zł Maximum amount is zł Put a valid number
Kacze Bagno, Polska

Dominika Wajgert

0 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Opis naszego celu

Od 2014 roku przez kilka miejscowości w różnych zakątkach Polski wędruje kolorowa karawana Siedmiu Aniołów. Ta inicjatywa w swoich założeniach ma zbliżać do siebie uczestników oraz społeczność lokalną poprzez wzajemne rozwijanie talentów. Projekt połączył osoby z całego kraju z bardzo różnych środowisk: młodzież ze wspólnot religijnych, osoby działające w wolontariacie, dzieci ze świetlic środowiskowych i domów dziecka, osoby z doświadczeniem bezdomności, aktorów, plastyków, muzyków, tancerzy, osoby duchowne.

W najbliższe ferie, od 21 do 23 stycznia planujemy gościć w Kaczym Bagnie (województwo warmińsko-mazurskie). Chcemy zorganizować “anielskie ferie” dla najmłodszych uczestników naszych spotkań (dzieci ze świetlic środowiskowych i domów dziecka), którzy z różnych powodów nie mają możliwości wyjazdu w okresie zimowym.

fot. Patryk Olczyk

Podczas naszego spotkania odbędą się konferencje, warsztaty, koncert i spektakl. Ponadto, chcemy się wspólnie modlić, celebrować Eucharystię, rozmawiać, a także otwierać się na osoby, które sytuują się gdzieś na marginesie Kościoła – marzymy, aby nasze spotkanie było miejscem dialogu. Możesz nam w tym pomóc!

Udział w naszych spotkaniach jest bezpłatny, dlatego celem zrzutki jest zebranie środków, aby zapewnić uczestnikom (dzieciom, młodzieży, opiekunom, artystom, panelistom) nocleg, wyżywienie oraz profesjonalne warsztaty.

Koszt noclegu oraz wyżywienia na 1 osoby to 150 zł.
60 osób x 150 zł = 9 000 zł
Koszt warsztatów to 2 000 zł
Koszt całego spotkania to 11 000 zł, które potrzebujemy do organizacji tego wydarzenia.

fot. Patryk Olczyk

Wszyscy pracujemy zupełnie za darmo. Nie znaczy to wcale, że dla nas – organizatorów, spotkania, np. takie jak to, pozbawione są kosztów. Istnieje mnóstwo rzeczy, za które musimy zapłacić lub które staramy się pożyczyć. Dlatego, warto nas wesprzeć i otworzyć się, gdyż to co tworzymy nie jest tylko dla nas, ale wychodzimy z tym do ludzi potrzebujących, a tych jest coraz więcej.

Dziękujemy za każdą wpłatę!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, kliknij TUTAJ, a w razie pytań i propozycji zapraszamy do kontaktu!

Dziękujemy!

Kto dorzucił Ile dorzucił Kiedy to było
Anonimowo 10  November 30, 2021