Galerie 2021

Anioły 2021



Do naszej wędrówki
pozostało jeszcze:








Temat przewodni edycji 2021: Bliskość



WĘDRÓWKA: 23 – 29 sierpnia 2021 (Wzgórza Dalkowskie)
Wędrówka na Zrzutce: KLIKNIJ TU


W programie:
koncerty zespołów Dikanda i Senders, potańcówki oraz spektakl w reż. Weroniki Szymczak i Moniki Jędrzejczak w wykonaniu Anthony Street. Przedstawienie jest próbą odpowiedzi na pytanie: czy to, żeby być we współczesnym świecie oznacza, że musimy utracić swoją tożsamość?


Co trzeba zabrać:
– UMOWA O WOLONTARIAT
– ZGODA NA UDZIAŁ
– kubek
– talerzyk
– sztućce
– śpiwór
– karimata
– ręcznik
– kosmetyki
– luźne ubrania przeznaczone do prób
– nakrycie głowy
– kolorowe ubrania do wędrowania
– coś przeciwdeszczowego
– cieplejsze ubrania
– butelka na wodę


Plan działań na 8. anielską edycję:

23 sierpnia (poniedziałek) – dzień pierwszy – przyjazd RUSZOWICE ul. Tęczowa 10
14.00 – zapisy uczestników
16.00 – wycieczka po Wzgórzach Dalkowskich
19.00 – Eucharystia-JACZÓW
20.00 – African Music School-JACZÓW
21.30 – Agapa


24 sierpnia (wtorek) – dzień drugi SMARDZÓW
8.30 – taniec z flagami
9.00 – jutrznia+odprawa+śniadanie
10.00 – konferencja “O bliskości z Bogiem”
11.00 – tabor anielski – wędrówka
13.30 – obiad i leżakowanie
15.00 – wspólna Koronka i warsztaty
17.00 – przygotownaie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia z Chrztem Świętym Róży
19.30 – kolacja i agapa pochrzcielna
20.30 – animacja Mateusza Dybka
21.30 – spektakl


25 sierpnia (środa) – dzień trzeci BĄDZÓW
8.30 – taniec z flagami
9.00 – jutrznia+odprawa+śniadanie
10.00 – konferencja “O bliskości dla potrzebujących”
11.00 – tabor anielski-wędrówka
13.30 – obiad i leżakowanie
15.00 – wspólna Koronka i warsztaty
17.00 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia + adoracja
19.30 – kolacja
20.30 – potańcówka ludowa
21.30 – spektakl


26 sierpnia (czwartek) – dzień czwarty POTOCZEK
8.30 – taniec z flagami
9.00 – jutrznia+odprawa+śniadanie
10.00 – konferencja “O bliskości w małżeństwie”
11.00 – tabor anielski-wędrówka
13.30 – obiad i leżakowanie
15.00 – wspólna Koronka i warsztaty
17.00 – przygotowanie do Eucharystii
17.30 – Eucharystia + adoracja
19.30 – kolacja
20.00 – koncert zespołu “Senders”
21.30 – spektakl


27 sierpnia (piątek)– dzień piąty JERZMANOWA
8.30 – taniec z flagami
9.00 – jutrznia+odprawa+śniadanie
10.00 – konferencja “Rodzicielstwo bliskości”
11.00 – tabor anielski-wędrówka
13.30 – obiad i leżakowanie
15.00 – wspólna Koronka i warsztaty
17.00 – Eucharystia z Bierzmowaniem
19.00 – Agapa
20.00 – koncert zespołu “Dikanda”
21.30 – spektakl


28 sierpnia (sobota) – dzień szósty RUSZOWICE
8.30 – taniec z flagami
9.00 – jutrznia+odprawa+śniadanie
10.00 – konferencja “O bliskości ze sobą”
11.00 – praca w grupach
13.30 – obiad i leżakowanie
15.00 – Koronka
15:30 – przygotowanie do Eucharystii
16.00 – Eucharystia z Chrztem Świętym Krzysztofa
17.30 – świętowanie chrzcielne+warsztaty
19.30 – kolacja
20.30 – potańcówka ludowa
21.30 – spektakl


29 sierpnia (niedziela) – dzień siódmy – wyjazd RUSZOWICE
8.30 – taniec z flagami
9.00 – jutrznia+odprawa+śniadanie
10.45 – Eucharystia
12.00 – omówienie końcowe
13.30 – obiad i leżakowanie
15.00 – koronka + sprzątanie