Cel

Małe grupy 7A

ZIP Skład

by Dominika Maja

  • 1 000 

    Tyle potrzebujemy
  • 0 

    Tyle uzbieraliśmy
  • 0

  • Target Goal

    Campaign End Method
Mamy już :
0%
Minimum amount is zł Maximum amount is zł Put a valid number
Toruń

Dominika Maja

0 Campaigns | 0 Loved campaigns

See full bio

Opis naszego celu

ZIP Skład to grupa osób w różnym wieku z Torunia i okolic, którą kilka lat temu połączyła Basia Zacharek – pedagog i nauczycielka religii. We wspólnocie Siedem Aniołów są od 2016 roku. Podczas anielskich wędrówek część grupy występowała w spektaklach: „Laudato Si” (2016 r.), „Domność” (2017 r.) oraz wspólnie z teatrem ulicznym „Anastasis” ze Starzyna współtworzyła spektakl „Wiara, nadzieja, miłość” (2018 r.). W tym roku prowadzili warsztaty z samodzielnego tworzenia różańców.

Zebrane pieniądze podczas zrzutki przeznaczą na swoje autorskie warsztaty. Inspiracją do ich powstania jest obserwacja, że kobieta potrafi zrobić „coś z niczego”: pozwala jej na to pewien twórczy zmysł. W ramach projektu „Kobieta – życiowa artystka” chcemy pobudzić ten właśnie zmysł, który zasiał w każdej kobiecie nasz Stwórca. W tym celu planują organizować cykliczne spotkania tematyczne. Będą one przeplatać teorię oraz praktykę, nie zabraknie przy tym chwil na luźne rozmowy przy drobnym poczęstunku i herbacie. Do wspólnych działań zaproszone będą dziewczyny i kobiety z grup młodzieżowych. Miejscem spotkań będzie Kamienica Inicjatyw w Toruniu.

Spotkania w ramach projektu będą odbywać się w marcu i kwietniu 2022 r. W planie m.in. kurs szycia, nauka makijażu oraz warsztaty na temat emocji.